Bariyer Sistemleri

Kollu Bariyer Sistemleri

Kollu bariyerler, günümüzde trafik giriş çıkışının kontrol altına alınmasında büyük önem arz etmektedir. 3mt uzunluktan başlayarak 7mt uzunluğa kadar tek parça halinde montajı yapılabilmektedir. Kullanılan tüm ürün grubu ithal olarak tedarik edilmekte ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Kollu bariyerler estetik ve ergonomik gövde yapısı sayesinde mevcut boşluğunuzdan ödün vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açılma hızı son derece yüksek olan bu ürünler açılış ve kapanış esnasında kullanılan flaşör lamba sayesinde kullanıcıların dikkatini çekerek istenmeyen kazaların önüne geçmektedir. Kollu bariyerler standart olarak dış mekanlara uyumlu olarak üretilmektedir.

Kollu bariyer Sistemlerindeki alım sürecini satış temsilcilerimiz ile görüşerek, doğru ürün ve doğru montaj kalitesiyle satın alabilir, sizde gözünüz arkada kalmadan kapılarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mantar Bariyerler, Mantar bariyer, park sorununun yoğunlukla yaşandığı yerlerde, insan geçişini engellemeden araç geçişini kontrol etmek için kullanılır. Ayrıca çarpmalarına karşı çok iyi mukavemet sağlayan sistemler olduklarından tercih edilmektedir. Mantar Bariyer sistemleri elçilik ve askeri bina girişleri gibi yüksek güvenlik gerektiren yapılarda kullanılabilir.

MANTAR BARİYERLER
Mantar bariyerler tercihe göre tek veya grup halinde (2'li, 3'lü, 4'lü, ..., 16'lı) yerleştirilebilir. Grup halinde çalışan mantar bariyerlerde açılma ve kapanma tamamen eş zamanlı olup tüm mantarlar aynı anda inip aynı anda kalkmaktadır.

Hızlı iletişim
  • 0312 338 01 71
  • 0537 866 77 32
  • aydenerjiotomasyon@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara